oferta

folie aluminiowe

Folia aluminiowa ma szerokie zastosowanie w gastronomi doskonale nadaje się do pakowania produktów spożywczych, oferujemy folie o różnej szerokości, długości oraz grubości. Również oferujemy produkcję pod własną marką.

 

 

 

folie spożywcze do żywności

Folia spożywcza do żywności charakteryzuje się wysoką plastycznością, przyczepnością doskonale nadaje się do pakowania jak i zabezpieczania np. żywności. Oferujemy folie o różnych szerokościach, długościach oraz grubościach.

 

 

 

foremki aluminiowe

Foremki aluminiowe są to opakowania jednorazowego użytku lekkie sztywne. Produkty spożywcze można wypiekać, zamrażać, przechowywać i podawać do konsumpcji. Oferujemy tacki aluminiowe o różnych wielkościach.

 

tacki grillowe

Tacki do grilla umożliwiają przyrządzenie  niezwykle soczystych, równomiernie przypieczonych potraw przepuszcza dym, który nadaje potrawą smak i aromat. Oferujemy w standardzie 5-cio pak lub na indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

folia aluminiowe fryzjerskie

Folia fryzjerska wykonana jest w oparciu o doświadczenie oraz konsultacje z zawodowymi fryzjerami tak więc grubość, szerokość oraz plastyczność jest idealnie dopasowana.

 

 

 

 

 

 

Wyroby Hutnicze

Wyroby hutnicze, stalowe oraz metale nieżelazne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Wyroby Hutnicze oraz do bezpośredniego kontaktu.


P.P.U.H KOLPACK
ul. Konwaliowa
62-600 Powiercie
tel. +48 63 26 16 695
tel. +48 63 22 62 947
fax +48 63 26 16 694
e-mail: biuro@kolpack.pl
2013 (c) Copyright by Kol Pack
created by MONMAY Design